Spotkanie literacko-muzyczne RSTK w Rzeszowie Cieszmy się życiem

W gościnnych progach ODK „Tysiąclecia” przy ulicy Kochanowskiego w Rzeszowie 5 lipca 2022 roku odbyło się spotkanie literacko-muzyczne pod wdzięczną nazwą „Cieszmy się życiem” połączone z wystawą prac artystycznych członków Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury.

W imieniu kierownictwa ODK Tysiąclecia gości przywitała Danuta Wojnar Płaza i prezes RSTK w Rzeszowie Jadwiga Buczak. W programie według scenariusza Barbary Śnieżek, która podjęła się też poprowadzenia spotkania, członkowie RSTK przedstawili po dwa swoje wiersze o tematyce letniej. Grupa Wokalna pod kierownictwem Andrzeja Warchoła zaprezentowała kilka letnich utworów.  

Na spotkaniu byli obecni prezes RSTK w Przemyślu Mieczysław Szabaga, należąca do jego klubu Maria Gibała  oraz prezes Mieleckiej Grupy Literackiej SŁOWO Aleksandra Piguła i należące do Słowa i RSTK Rzeszów Ewelina Łopuszańska, Iwona Szetela i  Joanna Prejzner.  

Było to niezwykle miłe spotkanie, na które warto było przyjechać  a dla zainteresowanych organizatorzy zorganizowali wystawę prac artystycznych i książek, które można było nabyć aby zatrzymać piękne chwile na dłużej.
Aleksandra Piguła

Please publish modules in offcanvas position.