{jcomments on}Liczne grono miłośników poezji, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, zjawiło się 8 grudnia 2012 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mielcu, by wziąć udział w spotkaniu autorskim Barbary Mazurkiewicz, członkini Związku Literatów Polskich – Oddział Rzeszów, członkini Stowarzyszenia Autorów Polskich i Stowarzyszenia Literackiego „Witryna” w Stalowej Woli, autorki o bogatym biogramie artystycznym, docierającej ze swoją twórczością daleko poza Polskę i Europę.

W Samorządowym Domu Kultury w Tuszymie, 28 listopada 2012 roku, odbyło się spotkanie integracyjne Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Przecławiu, Koła Gospodyń Wiejskich „Tuszymianki” w Tuszymie, Klubu Środowisk Twórczych Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej im. Władysława Szafera w Mielcu i Grupy Literackiej „Słowo” z Mielca.

Samorządowy Dom Kultury w Tuszymie, Sekcja Emerytów i Rencistów ZNP w Przecławiu i KGW "Tuszymianki" z Tuszymy zapraszają 28 listopada 2012 roku o godz. 16,00 na Spotkanie z poezją z tomików wierszy "W lustrze babiego lata" Teresy Pyzik  i "Kropla" Aleksandry Piguły.

16 listopada 2012 roku W Gminnej Bibliotece Publicznej w Tuszowie Narodowym odbyło się podsumowanie VII edycji regionalnego konkursu literackiego „Strzeż mowy ojców, strzeż ojców wiary”.

Please publish modules in offcanvas position.